.

.

Форд Ренџер Трансфер Случај Мотор-Qiilu Автомобил Трансфер Случај, 4760648001A Трансфер Случај 4x4 Shift Моторни Actuator Пренос Одговара за Форд Ренџер 2007-2011

Форд Ренџер Трансфер Случај Мотор-Qiilu Автомобил Трансфер Случај, 4760648001A Трансфер Случај 4x4 Shift Моторни

мислење на клиентот:

DEN 2231.76
Достапност
Во достапна форма

Применливи Модели - Одговара за Форд Ренџер 2007 - 2011 PJ, PK модели Автоматско 4 WD модели; за Mazda BT50 2006 - 2011 ОН модел Автоматско 4 WD модели; за кинескиот Ѕид 2006 - наваму Лебдиш, Wingle, X200, V200, X240, H3, H5 Автоматско 4 WD модели за 2007 година за Форд ренџер 4x4 трансфер случај мотор за Форд ренџер трансфер случај мотор.OE Стандард - Референца за OE број : 4760648001 A, U502179 A0, 470512. Оригиналната стандард, идеална замена за стари или скршени трансфер случај за 2007 година за Форд ренџер 4x4 трансфер случај мотор.Супериорен Квалитет - Изработени од висока јачина алуминиум материјал за максимална издржливост.Строга контрола на квалитетот стандарди за да се изгради и да ги тестираат, висока прецизност и добар квалитет за Форд ренџер 2008 трансфер случај мотор за Форд ренџер 2008 трансфер случај мотор.Високи Перформанси - Стабилни перформанси, носат-отпорни, доверливи. 100% сосема нов, ве молиме да се увери од купувањето за 2007 година за Форд ренџер 4x4 трансфер случај мотор за Форд ренџер трансфер случај мотор.Обезбедување на квалитетот - Како професионални продавачот, ние нудиме висок квалитет на производите и внимателен услуги.Секој производ мора да се оди преку строга инспекција за да се обезбеди сигурен квалитет.Ве молиме да бидат сигурни да ги купите нашите производи, се надевам дека ќе имаат пријатен шопинг искуство за 2007 година за Форд ренџер 4x4 трансфер случај мотор за Форд ренџер трансфер случај мотор.Спецификација : Состојба : Brand New Color : Прикажува како Слика Материјал : Алуминиум OE : 4760648001 A, U502179 A0, 470512 Fitment : Одговара за Форд Ренџер 2007 - 2011 PJ, PK модели Автоматско 4 WD модели Одговара за Mazda BT50 2006 - 2011 ОН модел Автоматско 4 WD модели Одговара за кинескиот Ѕид 2006 - наваму Лебдиш, Wingle, X200, V200, X240, H3, H5 Автоматско 4 WD модели Пакет Листа : 1 x Трансфер Случај.

Клучни карактеристики

Condition:
Brand New
Color:
Shown as Picture
Material:
Aluminum
OE:
4760648001A, U502179A0, 470512
Fitment:
Fit for Ford Ranger 2007 - 2011 PJ, PK models Automatic 4WD models :
Fit for Mazda BT50 2006 - 2011 UN model Automatic 4WD models :
Fit for Great Wall 2006 - onwards Hover, Wingle, X200, V200, X240, H3, H5 Automatic 4WD models :
Package List:
1 x Transfer Case :

Им се допаѓа и на купувачите