.

.

Lasko 18 Инчен Елеганција Перформанси Осцилирачки Стои Пиедестал Вентилатор (2 Парчиња)

Lasko 18 Инчен Елеганција Перформанси Осцилирачки Стои Пиедестал Вентилатор (2 Парчиња)

мислење на клиентот:

DEN 2663.76
Достапност
Во достапна форма

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. 18-инчен осцилирачки стојат фан.Cools најголемите простории во домот.Елегантен дизајн мешавини во почетниот décor. 3-брзо, тивко, енергетски ефикасен мотор.Осцилација и прилагодливи навалите назад за насочено ладење.Kick up воздухот во вашиот дом и кул дури и најголемите соба во вашиот дом, кога ќе го приклучиш во Lasko 18 Инчен Елеганција и Перформанси Пиедестал Фан.Ова стои фан има прилагодлива висина од 38-54.5 инчи висок и го задржува вашата кул, дури и во мртвата на летото.Овој пакет вклучува 2 пиедестал фанови.На 3-брзина, енергетски ефикасен мотор работи тивко и елегантен дизајн мешавини во домашниот ентериер.Главата осцилира и има прилагодливи навалите назад за насочено ладење.На врвот на сите дека, на здрав круг база assembles лесно, без алатки потребни.Чувајте вашиот дом кул кога ќе го вклучите Lasko 18 Инчен Елеганција и Перформанси Пиедестал Фан.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите