.

.

Amytalk Хривнија Свиткување Бар Комплет со 9 Компјутери Нерѓосувачки Челик Хривнија Празно - Алатка за Виткање Метал Печат Празно Нараквици и DIY Хривнија Накит Одлуки

Amytalk Хривнија Свиткување Бар Комплет со 9 Компјутери Нерѓосувачки Челик Хривнија Празно - Алатка за Виткање

мислење на клиентот:

DEN 403.68
Достапност
Во достапна форма

Материјал : Направен од висок квалитет, од Нерѓосувачки челик, еднократно, силни и издржливи.Дизајн : На бразлетна е празно.Име, датум, емоција итн.може да биде врежано во хривнија.Тоа е многу значајно и творечка работа како подарок за пријатели, љубовници, семејство, итн.Лесен за користење : Првото место на криви површината на алатка и се наведнуваат хривнија ќорци 1/2 начин , а потоа се повторува на другата страна, конечно лесно да се прилагоди степен на свиткување како што е потребно. 3 големини : на DIY алка празно се достапни во 3 различни ширина, 0.2 инчи/ 5 мм, 0.4 инчен/ 10 mm и 0.6 инчен/ 15 mm во ширина и должина е иста, 6.1 инчи/ 15.5 cm, закачам празно во избрани големини може да ги исполни вашите различните потреби; свиткување алатка е прибл. 7 инчи/ 18 cm во должина.Пакетот вклучува : 9 x Нерѓосувачки челик хривнија празно,1 x Хривнија свиткување бар.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите