.

.

3 ЕЕЗ Велигден Bunny Gnome Кадифен -Скандинавските Tomte Елф Украси - Полнети Зајакот Gnomes со Јајца Plushie Украси - Нордиските шведски Tomte Џуџе Фигурини Табела Gnomes Оркестарот -В?

3 ЕЕЗ Велигден Bunny Gnome Кадифен -Скандинавските Tomte Елф Украси - Полнети Зајакот Gnomes со Јајца Plushie

мислење на клиентот:

DEN 2102.40
Достапност
Во достапна форма

Совршен Велигден Декорации Пакетот вклучува : 3 * Велигден bunny gnome кадифен.Овие зајакот gnome plushie ќе добиете многу комплимент од вашите пријатели и ќе бидат одлична декорација за вашиот Велигден.Овие симпатична Велигден bunny gnome кадифен ќе се создаде голема допир, на Велигден.Вашето семејство и пријатели дефинитивно ќе ги сакам.На Велигден, на gnomes кадифен со јајца се совршена декорација за вашиот дом.Можете да ги стави на вашиот камин, ментл, маса, прозорец, полица, и тие ќе се издвоите од вашиот почетен оркестарот.Скандинавските gnome decors се направени на кадифен materiel, без мирис и лесен, здрав и отпорни на абење.Боја : Велигден.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите