.

.

Bucilla Искра Снегулка Порибување На Комплет

Bucilla Искра Снегулка Порибување На Комплет

мислење на клиентот:

DEN 623.76
Достапност
Во достапна форма

Детални дизајни и великодушни embellishments.Лесно да се следат инструкциите.Сè што ви треба е вклучена во вашиот комплет.Можете да ги персонализирате за еден од еден вид подарок.Го подобрува било кој Тип на одмор украсување тема.BUCILLA чувствува applique порибување за полнење.Комплет вклучува печат филц, везови забен конец, монистра, игли и trilingual инструкции порибување е 18".

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите