.

.

Крофна на Одлуки Машина, 110V 1100W Комерцијални Крофна Создателот Машина 4 Дупка Не-стап Doughnut Бејкер Машина за Кујна Појадок Ужина Десерт ( 1-5 Минути за Една Лента )

Крофна на Одлуки Машина, 110V 1100W Комерцијални Крофна Создателот Машина 4 Дупка Не-стап Doughnut Бејкер Машина

мислење на клиентот:

DEN 4560.00
Достапност
Во достапна форма

????【 ВИСОК КВАЛИТЕТ 】Комерцијални doughnut создателот, собрани со храна-одделение од нерѓосувачки челик надворешната обвивка, и фрлија алуминиум за греење плочи.На цврста врска помеѓу тенџере и четири нога влошки го задржува машина стабилна.Производ Големина : 47x25.5x18cm, Вафли големина : 8.5x2.5x3cm, GW : 12 KG. ????【 УНИФОРМА ГРЕЕЊЕ 】двострано греење тави да се формираат до вкусни крофни (4 крофни по време).Не-стап слој Тефлон овозможува брзо готвење и лесна за чистење. (Со крофна со дијаметар од 3.3", и крофна дебелина на 1.2".). ????【 ВРЕМЕ и КОНТРОЛА на ТЕМПЕРАТУРАТА 】Со ротирачки копчето, можете да точно време и да се прилагоди на температурата.Мерењето опсег е од 1 до 5 минути, а температурата во опсег е од 0 до 500°C. LED светла го покажуваат греење статус. ????【 ШИРОКА ПРИМЕНА 】во Можност да се направи вкусна крофни, мека внатре и хрупкави надвор, со извонреден вкус, бескрајни вкус, и alluring мирис.Чоколадо, бонбони, и други украси може да бидат додадени за богати и различни вкусови. ????【 НАЈДОБРА УСЛУГА】100% Наплата на Гаранција, ве молиме да се увери купување.Нашите производи се пратени од САД и може да се одвива брзо.Ако имате било какви прашања или квалитетот прашање,ве молиме да бидат слободни да контакт.УБАВО се ИЗБЕРЕ ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот.Големина : 4 Дупка.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите