.

.

Роден Играчки Детска Градинарство Алатка Сет Вклучува Градина Престилка, Децата на Сонцето Шапка, Деца Лопата, Деца Градинарство Ракавици - Деца Градинарство Пост?

Роден Играчки Детска Градинарство Алатка Сет Вклучува Градина Престилка, Децата на Сонцето Шапка, Деца Лопата,

мислење на клиентот:

DEN 912.00
Достапност
Во достапна форма

????????????ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ : Дозволите на вашето дете да има вистински & забава градинарство искуство со овој градинарство алатки за деца додека си играат надвор.Оваа функционална деца градинарство сет вклучува перат & прилагодливи градина престилка w/ џебови, децата на сонцето шапка, вода спреј шише, градинарство ракавици за деца, детска градинарство торба, деца гребло и лопата сет. ????ИДЕАЛЕН ПОДАРОК : Овие деца градина алатки се совршени за едно дете е социјален развој при учење за природата, како и учењето како да расте растенија, овошје и зеленчук.Научете ги како да се ископа и погон со нашето дете-friendly градинарство комплет за деца при користење на нашите деца градинарство ракавици и деца престилка за да се обезбеди пријатно уште безбедно садење искуство. ????????ПОГОДЕН ЗА ДЕЦА на ВОЗРАСТ ОД 3 & ПОГОРЕ : Овој деца градинарство комплет ќе биде голем претендираат игра за момчиња & девојки се облекуваат на нивните деца се облекуваат за партијата.Користете нашите деца градинарство во собата за нивните Божиќ, ноќта на Вештерките и Роденден улога игра носии. ????ИЗДРЖЛИВИ И СОВРШЕН ЗА ДЕЦА : Направен со издржливи и безбедни материјали кои се изградени да трае!Овие деца градинарство алатки им помогне на вашиот малку еден прошири својата имагинација додека има некој надвор да играат време со песок и нечистотија во безбедноста на вашиот сопствен двор. ????ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на : Ние стоиме зад нашите премиум квалитет во собата.Ако поради било која причина сте незадоволни, добие целосна наплата - БЕЗ ПРАШАЊА ПРАША!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите