.

.

Бек Arnley 039-6512 PCV Вентил Grommet

Бек Arnley 039-6512 PCV Вентил Grommet

мислење на клиентот:

DEN 1168.80
Достапност
Во достапна форма

Натпревари OE форма, одговара, а функција.Направени од издржлив гумени материјал.Висок квалитет на градежни за издржливост.Дизајниран да го издржат тешките услови на работење.Примена на специфични за да се обезбеди точна одговара за вашето возило.Бек/Arnley делови се исполнат странски nameplate OE спецификации за форма, одговара и функција.Нашиот производ специјалисти за работа со мрежата на глобални извори партнери, така што ќе можете да инсталирате на десниот дел со доверба.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите