.

.

Брејди БОЛЕСТ-1-16-PK Алуминиумска Фолија Лента (Б-184), Црно на Сребро, Последователни Броеви Повтори Жица Маркер Картичка (25 Картички)

Брејди БОЛЕСТ-1-16-PK Алуминиумска Фолија Лента (Б-184), Црно на Сребро, Последователни Броеви Повтори Жица

мислење на клиентот:

DEN 275.28
Достапност
Во достапна форма

Маркер Должина : 1.50" (38 mm).Нашите Б-184 алуминиумска фолија жица маркери ви даде постојан debossed изглед.Земја на Потекло : сад.Објектот Пакет тежина : 0.3 фунти.Направени од Б-184 алуминиумска фолија, нашата БОЛЕСТ серија жица маркери се отпорни на топлина, масло и растворувачи.Етикети функција сребрен финиш, давајќи им еден постојан debossed изглед.Картичка-монтирани жица маркери се продаваат како индивидуални ликови или како последователни броеви и букви.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите