.

.

WQSMSZ Кујна Хартиена Крпа Носителот Ретро Креативни Countertop Слободен Удар Хартиена Крпа Држат Филм Калај Фолија Носителот

WQSMSZ Кујна Хартиена Крпа Носителот Ретро Креативни Countertop Слободен Удар Хартиена Крпа Држат Филм Калај

мислење на клиентот:

DEN 1283.52
Достапност
Во достапна форма

[Материјал големина]Материјал : Железо уметност ,големина : 5.5*5.5*13.4 инч. [Едноставен и разноврсна]класичен стил овозможува оваа хартиена крпа носителот на натпревар без напор со секој ентериер.Можете да го изберете вашиот омилен вид на хартиена крпа, и место нив во овој практичен хартиена крпа носителот,употреба на пикник, надвор партии, кујна, и се скрши соби. [Исклучителна детали]Се справи со дизајн е удобен за носење и да се движат по волја.На лежиште во облик на нога влошки на дното се задржи на хартиени крпи покачени за да ги спречи добивање на влажни и добивање валкани. [Применливи сцена]Countertop хартиена крпа носители го прави лесно да го зграби хартиена крпа кога ќе треба да се исчисти работната површина, заштита на вашиот круг од падна храна, или впие до некој истури.Место на кујната countertop, трпезариска маса, пикник ќебе, кафе на маса, насловна лента, појадок јадење, или било каде на друго место каде што можеби ќе треба хартиена крпа. [По-продажбата на услугата]Ризик набавка : Ако имате какви било прашања или проблеми во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Вашиот 100% задоволство е наш врвен приоритет.Име : Хартиена крпа носителот Материјал : Железо art Size : 5.5*5.5*13.4 инч/14*14*34cm Color : bronze Uses : табела декорација, хартиена крпа storage Style : Модерна едноставност.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите