.

.

YGCBL Складирање Полица,304 од не ' Рѓосувачки Челик Мултифункционален Кујна Полица Микробранова Печка Рек Кујна Полица за Складирање Полици Прибор за јадење Полици,1

YGCBL Складирање Полица,304 од не ' Рѓосувачки Челик Мултифункционален Кујна Полица Микробранова Печка Рек Кујна

мислење на клиентот:

DEN 588.00
Достапност
Во достапна форма

☛Едноставна Инсталација, Имаме Дистрибуција Инсталација Алатка. ☛Прикаже Организација - Специјално Дизајниран за Држење Лонци, Тави, Прибор за јадење, Готвачите, Печење Коцки, Растенија, Други Украси - Одличен Начин да се Покажат Стилски Кујна, Совршен за Дневен Оброк Подготовка, Хостинг Вечери, Настани, Празници Партија, Итн. ☛Високо-Квалитетни Решенија за Складирање, Погодно Разумен Кат-Staing Полици, Може да се сместат Често Користени Предмети, Погодни за Храна, прибор за на маса на Прибор за Готвење, Не заземаат Премногу Простор, е Идеален Простор за Станови, Lofts на Станови. ☛304 од не ' Рѓосувачки Челик, Имајќи 200 Kg, Погоден за Секој Дом или Ресторан Кујна, Купатило. ☛Време на испорака : Доаѓањето Време е За 9-25 Дена, Depeing на Вашата Земја Регион.Ви благодариме за Вашиот Uerstaing Поддршка!. ☛Добредојдовте во Мојата Продавница, Постојат Многу Стилови на Полиците за да Изберете Од.Ако Ви Требаат Повеќе Дом Отворено Производи, Можете Да Ги Купите во Мојата Продавница!▶◆◇▶Ова е Градник Нови Совршен Квалитет Полица!Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик▶◆◇▶Инсталација Метод : Подот Тип, Едноставна Инсталација▶◆◇▶Применливи Луѓе : Возрасни▶◆◇▶Применливи Средина : Купатило, Кујна, Итн.▶◆◇▶Ако Ви Требаат Повеќе Информации, Ве Молиме Контактирајте Ме.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите