.

.

uxcell М3.5x14mm Нерѓосувачки Челик Хексадецимален Штекер Капа на Главата Само Прислушување Завртки 20pcs

uxcell М3.5x14mm Нерѓосувачки Челик Хексадецимален Штекер Капа на Главата Само Прислушување Завртки 20pcs

мислење на клиентот:

DEN 647.76
Достапност
Во достапна форма

Глава Стил : Штекер Капа на Главата; Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик; Пакет Содржина : 20pcs x Авто Прислушување Завртки.Име на производ : Само Прислушување Завртки; Конец Димензии : 3.5 х 14mm/0.14" x 0.55"(D*L); Тежина : 20g.Се вози Тип : Хексадецимален Приклучок; Главна Боја : Сребро Тон; Вкупната Големина : 17mm/0.67"(должина).Теренот : 1.5 mm; Глава Дијаметар : 6mm/0.24".Глава Висина : 3мм/0.12"; Хексадецимален Ширина : 3мм/0.12".Нерѓосувачки Челик хексадецимален штекер капа на главата звук модел дрво само прислушување завртки сврзувачки елементи.Апликации за : Електронска опрема, Машини, Згради, Хигиенски прибор, Спортска опрема, Авто, итн.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите