.

.

Практична iPhone 11 Случај,Месечината Црвена Роза iPhone 11 Случаи за Девојки,Калено Стакло Назад Покритие Анти Нула Засилен Аглите Мека TPU Браник Shockproof Случај за iPhone 11 Оке?

Практична iPhone 11 Случај,Месечината Црвена Роза iPhone 11 Случаи за Девојки,Калено Стакло Назад Покритие Анти

мислење на клиентот:

DEN 287.76
Достапност
Во достапна форма

Напредни Aechnology : Покриени со калено стакло со користење на врвот на светот технологија на печатење.Направи iphone 11 случај шема посветла, појасно и повеќе живи.Топ Стакло : Тешко калено стакло назад лист има одлични карактеристики, како што се отпорност на триење, нула отпор и отпорност.Направете вашиот iphone 11 случај имаат high-end текстура, додека, исто така, има силна заштита.Безбеден Дизајн : висок квалитет На TPU мека случај ги опфаќа сите рабови на телефонот.Многу тенок дизајн, одлично се чувствувам.Заштитете го вашиот Телефон од прашина, нечистотија и гребнатини.Лесен за Користење : TPU мека лушпа + калено стакло школка што е добро за апсорбирање на шок и заштита на iphone 11. Тоа е лесно да се инсталира и да се отстранат и нема да нула вашиот телефон.Поддршка Функција : Прецизни дупка позиции ви овозможи да непречено притиснете различни телефонски копчиња.".Напредни Aechnology : Покриени со калено стакло со користење на врвот на светот технологија на печатење.Направи iphone 11 случај шема посветла, појасно и повеќе живи.Топ Стакло : Тешко калено стакло назад лист има одлични карактеристики, како што се отпорност на триење, нула отпор и отпорност.Направете вашиот iphone 11 случај имаат high-end текстура, додека, исто така, има силна заштита Безбеден Дизајн : висок квалитет На TPU мека случај ги опфаќа сите рабови на телефонот.Многу тенок дизајн, одлично се чувствувам.Заштитете го вашиот Телефон од прашина, нечистотија и гребнатини.Лесен за Користење : TPU мека лушпа + калено стакло школка што е добро за апсорбирање на шок и заштита на iphone 11. Тоа е лесно да се инсталира и да се отстранат и нема да нула вашиот телефон.Поддршка Функција : Прецизни дупка позиции ви овозможи да непречено притиснете различни телефонски копчиња.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите