.

.

Пресврт Врвот (Црна) Апликатори Шишиња, Стискаш Празни Пластични Шишиња, BPA Free, Refillable & Еднократно, Open/Close Млазницата - Мулти Намена (4 МЛ)

Пресврт Врвот (Црна) Апликатори Шишиња, Стискаш Празни Пластични Шишиња, BPA Free, Refillable & Еднократно,

мислење на клиентот:

DEN 120.00
Достапност
Во достапна форма

Лесно да се притисне, Силен Висока Густина Полиетилен (HDPE) материјали и BPA Free, се Безбедни за употреба како да се притисне шишиња за храна или мирудии.Пресврт го отворите и затворите стискаш стил врвот е добра опција за да се обезбеди вашите производи не излегуваат во јавноста или се истури.Разноврсна шише кој е совршен за тело лосиони, шампони, балсами, тетоважа мастила, бои за коса, боење производи, итн.Стискаш Шише.Апликатори Шише за Коса.Апликатори Шишиња за Коса, Стискаш, Црна Пресврт Врвот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите