.

.

Преносни Мини Бас Стерео Слободни Раце За Звук Звучник Говорникот, Безжични Звучници Со Bluetooth Звучник Music Player(Црна)

Преносни Мини Бас Стерео Слободни Раце За Звук Звучник Говорникот, Безжични Звучници Со Bluetooth Звучник Music

мислење на клиентот:

DEN 160.32
Достапност
Во достапна форма

Димензии : 34mmx30mm.Боја : Како на сликата.Време на репродукција : 2~3 H.Bluetooth Компатибилен : 5.0. Материјал : Метал+ABS.Димензии : 34mmx30mm Material : Метал+ABSPlayback Време : 2~3 HColor : Како picture Bluetooth во Согласност : 5.0 Пакетот Вклучува : 1x полнење cable1x manual1x speake.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите