.

.

Wangmeili 6 Џебови Чанта Складирање Организатор Анти-прашина Маска Големи Јасно Торба Чанта Виси Плакарот Рек Закачалки Торба Зачувате Простор (Црна)

Wangmeili 6 Џебови Чанта Складирање Организатор Анти-прашина Маска Големи Јасно Торба Чанта Виси Плакарот Рек

мислење на клиентот:

DEN 286.08
Достапност
Во достапна форма

▲ Материјал : транспарентен ПВЦ со висок квалитет не-плетени,3 различни бои,повеќе избор за вас. ▲ Големина : 90cmx35cmx35cm(35.43"*13.78"*13.78"),голем капацитет, 6 џебови, задоволни со вашиот различни барања. ▲ Опремен со 6 датотеки,3 на секоја страна,двострано чанта чанта чевли за складирање, да се зачува простор. ▲ Тоа може да виси во гардероба или на ѕидот, па дури и на задната страна од било врати,многу да се зачува простор. ▲ Водоотпорен и анти-прашина,организирани и добро Заштитена Чанта Организација, транспарентни џеб, се направи полесно за во потрага по торба сакате.Карактеристики : Трајни и практични, многу совршен организаторот за заштеда на placings 6 џебови, задоволни со вашиот различни барања Свитлива, може да се свитка тоа кога не го користите Супер голем капацитет, може да се сместат 6 кеси во кеса Може да се обеси во вашиот плакар, шкаф или назад врата за полесно да се користат со двојно страната дизајн и транспарентен џеб Опис : Виси чанта организатор Материјал : транспарентен ПВЦ со висок квалитет не-плетени Боја : зелена, розова, црна,понудата можете да изберете Големина на : 90*35*35cm/35.43"*13.78"*13.78" Џеб количина : 6 џеб Пакет се вклучуваат : 1 x виси чанта организаторот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите