.

.

#6 x 1 1/4 Тип Б Само-Прислушување Завртки/Филипс/Пан Глава / 18-8 Нерѓосувачки Челик (Картон: 4,000 компјутери)

6 x 1 1/4 Тип Б Само-Прислушување Завртки/Филипс/Пан Глава / 18-8 Нерѓосувачки Челик (Картон: 4,000 компјутери)

мислење на клиентот:

DEN 15911.76
Достапност
Во достапна форма

Пан Филипс Б. Само Прислушување Завртки.Произведен да ASME B18.6.3 димензии.Целосно Навој. 18-8 Нерѓосувачки Челик.Само-Прислушување Завртки, #6 x 1 1/4" Тип Б Само-Прислушување Завртки / Филипс / Пан Глава / 18-8 Нерѓосувачки Челик.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите