.

.

ладно господар DIY лабораторија за Мир Симбол Анти-војна Шема се Соочуваат со Главата Бакнеж Buss Устата Dustproof

ладно господар DIY лабораторија за Мир Симбол Анти-војна Шема се Соочуваат со Главата Бакнеж Buss Устата Dustproof

мислење на клиентот:

DEN 359.76
Достапност
Во достапна форма

Големина : 19 cm x 10.5 см (7 инчен x 4 инчен).Класификација : Маска.Функција : -ги Штити вашата уста и лице од прашина, нечистотија, пепел, и пасивното пушење.; -Силна еластична earloop : се обезбеди безбедно, удобно се вклопуваат за возрасни големини.; -Нуди нова алтернатива за вас и вашите пријатели за модерен облека појавување и време на излагањето на вашиот уникатен стил.Материјал : памук.Пакет Количина : 1 x маска.Големина : 19 cm x 10.5 см (7 инчен x 4 инчи)Класификација : Mask Feature : -ги Штити вашата уста и лице од прашина, нечистотија, пепел, и пасивното пушење.-Силна еластична earloop : се обезбеди безбедно, удобно се вклопуваат за возрасни големини.-Нуди нов алтернатива за вас и вашите пријатели за модерен облека појавување и време на излагањето на вашиот уникатен стил.Материјал : cotton Package Количина : 1 x маска.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите