.

.

Право Светлата Компатибилен Со Toyota RAV4 III 2005 2006 2007 2008 2009 VP1470P Пред Автомобил Светлина Светилка Headlamp Патникот Страна Фарови Собранието Проектор Црна LHD

Право Светлата Компатибилен Со Toyota RAV4 III 2005 2006 2007 2008 2009 VP1470P Пред Автомобил Светлина Светилка

мислење на клиентот:

DEN 6902.40
Достапност
Во достапна форма

Headlamp, Светлата компатибилен со Toyota RAV4 III ACA / ACE 11/2005-1/2009. ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ : Производ : Светлата / Plug-n-Игра за Инсталација / Пакет содржина : десната страна, патникот страна / Вклучувајќи електрични прилагодувач за електрична headlamp израмнување / Одобрување : одобрување E означени (стандард E) / Погоден светилки : H11 / HB3 / во Боја : Црна.Се ИЗРАЗАТ во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ : Ние ги користиме неколку курир компании и секогаш проверете и изберете најбрзо испорака опција на нашите клиенти.ГАРАНЦИЈА за квалитет : Ние се грижиме за нашите клиенти!Ако не сте 100% задоволни со нашата внимателно одбрани производи, вие може да пакет на неупотребениот производ и да се врати тоа да ни го до 30 дена по добивањето тоа!.ПРОФЕСИОНАЛНИ ПРОДАВНИЦА : Ние сме биле во подесување индустрија од 2008 година. Во моментов, ние нудиме на нашите производи во целиот свет во повеќе од онлајн продавници и ние знаеме колку е важно да ги задоволи на секој клиент.Можете да ни веруваат!.Производ description One година warranty Fits совршено да автомобил - Инсталација не предизвикува problems Product за десната рака сообраќај (RHT=LHD).Управувачот на левата страна на car Excellent замена за старите оригинални set Product се сосема нови, никогаш не се користат и првично спакувани.Пакет содржина : десната страна, патникот страна Производ details Product : Headlight Including електрични прилагодувач за електрична headlamp израмнување на Одобрување : одобрување E означени (стандард E)Погодни светилки : H11 / HB3 Colour : Black Headlamp компатибилен со Toyota RAV4 III Тип ACA / ACE 11/2005-1/2009 Светлата компатибилен со Toyota RAV4 III 2005 година 2006 година 2007 година 2008 година 2009 година.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите