.

.

OtterBox симетрич-ност ЈАСНО СЕРИЈА Случај за Галакси S10+ - Мало Пакување - STARDUST

OtterBox симетрич-ност ЈАСНО СЕРИЈА Случај за Галакси S10+ - Мало Пакување - STARDUST

мислење на клиентот:

DEN 289.92
Достапност
Во достапна форма

Компатибилен со Галакси S10+.Јасно, тенок, елегантен, стилски, џеб-friendly дизајн, со wraparound бои и графика додадете лесна стил.Dual-материјал изградба апсорбира шок и withstands капки, плус покрена beveled работ држи вашиот екран осетлив на допир безбедно.Лесна инсталација штити и stylizes вашиот телефон во флеш.Вклучува Otter Box ограничен доживотна гаранција (види веб-сајт за детали).Кога станува збор за вашата Samsung Галакси S10+, тоа не е само за заштита.Тоа е, исто така, за вас — на вашиот стил, вашата личност, вашиот живот.Со симетрич-ност Серија, вие не треба да избираат помеѓу заштитни случај и стилски еден.Направи модна изјава додека да го заштитите вашиот телефон.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите