.

.

Лаптоп Горниот Случај Поклопец В Школка & Тастатура за ASUS ZENBOOK U303 U303LA U303LB U303LN U303UA U303UB Сребро американски англиски Распоред Мали Enter Изгледот

Лаптоп Горниот Случај Поклопец В Школка & Тастатура за ASUS ZENBOOK U303 U303LA U303LB U303LN U303UA U303UB

мислење на клиентот:

DEN 1704.00
Достапност
Во достапна форма

Со цел да се организира испорака за вас веднаш ,ве молиме да ни ги испратите вашите лаптоп број на моделот.За нејзината боја(Црвена,Розова,и другите) и keybaord издание(САД,велика БРИТАНИЈА,ЈП и други),ве молиме да ги споделите со нас, ние ќе се потврди и да се организира на производот што треба.За други лаптоп делови(LCD Горниот Капак-школка, LCD Пред Рамки-Б школка, школка околу тастатурата-Ц школка,Долниот База Случај Покрие-D школка), ако треба, ве молиме контактирајте со нас, без никакво двоумење, бидејќи многу лаптоп делови е качувањето.Било какви прашања ако имате, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Вашиот било истрага ќе се одговори најдоцна во рок од 12 часа.Во нормална состојба, превозот времето е 7-15 работни денови(Не вклучуваат далечински единици).Ако ви треба тоа во брзање, ве молиме ги споделите со нас, ние ќе се реши за тебе, меѓутоа тоа треба дополнителна такса.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите