.

.

PandaHall Елита 33 Стапки на 304 Нерѓосувачки Челик Спречување на Кабел Синџир Линк Ѓердан Ширина 2mm со 20 Hummer Clasps и 30 Скок Прстени за Изработка на Накит

PandaHall Елита 33 Стапки на 304 Нерѓосувачки Челик Спречување на Кабел Синџир Линк Ѓердан Ширина 2mm со 20

мислење на клиентот:

DEN 419.76
Достапност
Во достапна форма

❤Синџир Ѓердан : нерѓосувачки челик линк синџир ѓердани, 10 метри / 33 метри и 2 mm широк, што е доволно за вашиот занает потреби.Може да се намали во убава синџир со жица секачи. ❤Доаѓаат со Накит Додаток : пакет исто така вклучува и 20 парчиња hummer clasps и 30 парчиња скок прстени.Тоа е погодно да се користат овие, заедно со синџир за вашиот ѓердан изработката. ❤Се вклопат за Повеќето Pedants : на DIY синџири ѓердани натпревар со кристално pendant и многу други шарм pendant.Може да се примени за да ја направите вашата персонализирана ѓердан. ❤Широка Примена : овој накит синџир ѓердан е погодна за банкет, датум, купување, забава и така натаму; Добро за DIY накит одлуки, занает проект, итн. ❤Лесно за Чување : синџир ѓердан доаѓа на ролна, без проблеми, со заплитане.Кога не е во употреба, само заврши ја врати околу ролна и продавница, лесен и удобен.Спецификација : Бренд : Panda Hall Елита Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик Состојба : Врвен квалитет, мазна, и полирање на Употреба : Украс, накит DIY, додатоци Големина : Линк Синџир : за 2mm широк, 0.5 мм дебел.Скок Прстен : за 6mm indiameter, 0.8 mm дебел.Hummer Ноктот Затворач : за 12mm долго, 7mm широк, 4mm, дебела, дупка : 1mm.Пакет се Вклучени : 10 Метри / 33 Стапки * Линк Синџир 30 Компјутери * Префрли се Прстен 20 Компјутери * Hummer Ноктот Затворач Карактеристики : ❤Добра Quatity : направени од добри квалитетни нерѓосувачки челик материјал, издржлив и здрав, не е лесно да се скрши или да се rusty.Совршен за вас да DIY уникатен ѓердани да се покаже вашата личност. ❤Доаѓаат со Накит Додаток : лесно да се стави на и полетување со hummer ноктот clasps.Скок прстени се користи како приклучок каде еден прстен е желба.Широко се користи за изработка на накит, уметности, занаети, DIY и така натаму. ❤Лесно да се Намали : синџир ѓердан е лесно да се сече за да ја саканата должина; И големината на линкот е доволно да се работи добро со нив. ❤Широка Употреба : одличен за pendent ѓердан замена, DIY накит одлуки, занает проект и така натаму; Можете да одговара на нив со pendant како кристал pendant и многу други шарм pendant да се направи свој личен ѓердани. ❤Лесен за Употреба и Чување на : веригата е возен во ролна за да се избегне knotting; кога не е во употреба, само се тркалаат назад до ролна, лесен и удобен.Широка Примена : ❤линкот синџир е погоден за замена на вашиот pendant ѓердан, џеб види синџир, и така натаму, Вие исто така може да одговара на нив со кристално pendant и многу други шарм pendant да DIY свој личен ѓердан. ❤Можете да го користите овој метален синџир за DIY вашата торба, грбот и така натаму, и да ги направи повеќе стилски. ❤Овој синџир е исто така погоден за некои рачно изработени занаетчиски како модел на брод, па може да се примени за да се направи занаети како ви се допаѓа.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите