.

.

TYRBAGS на Коса и Чешел, Креативни Чешел Погоден за Мажите и Жените Тоа може да биде Ставен во Бербер Дома Бања или Било каде на Друго Место може да се Мисли на (Боја : Црн

TYRBAGS на Коса и Чешел, Креативни Чешел Погоден за Мажите и Жените Тоа може да биде Ставен во Бербер Дома Бања

мислење на клиентот:

DEN 1670.40
Достапност
Во достапна форма

★ Лесно да се постави или да се исправи косата. ★ Добро за скалпот или губење на косата. ★ Користите паметна DIY алатки дома, лесен за употреба и да го носат,. ★ Лесно стил или исправи косата. ★ Добро за скалпот или губење на косата.Материјал : Plastic Weight : 25g.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите