.

.

Perportu-мин 3 Бои Преносни Пилула Машина Кутија Погодно за Складирање Кутија Таблет Машина Splitter Медицина Пилула Носителот Пилула Машина Таблета Кутија Нови 1SDKUAHQ-11-07-1R

Perportu-мин 3 Бои Преносни Пилула Машина Кутија Погодно за Складирање Кутија Таблет Машина Splitter Медицина

мислење на клиентот:

DEN 2244.00
Достапност
Во достапна форма

3 PCS пилула секачи, Храна PP материјал, исто како бебе pacifier, со еколошки пријателски, здрав и без мирис карактеристики, безопасни и издржливи.Остри нерѓосувачки челик сечилото.Не содржи штетни материи.Лесно да се носат кога ќе излезе за одмор, бизнис, патување, канцеларија, може да се стави во една рачна ташна или во џеб.Лесно за нас и Лесно да се отвори.Задниот поклопец е монтажни за лесно чистење на мали парчиња расфрлани во текот на сечење.Тема : Состојба : Бренд New Material : Plastic Color : бела, зелена, blue Size : 8.5 X4 X2.5см/3.34 X1.57 X0.98"(DXŠXV)Лесно да се подели големи или мали, апчиња, caplets, витамини или додатоци.Се чувствува олеснување на лесно сечење вашиот таблети во половина.Нерѓосувачки челик сечилото намалувања на вашите апчиња за правилно дозирање.Answer : ___________________________ NOTE : производ на сликата можеби поголеми од реалните еден,Пакет вклучуваат : 3 Pc пилула машина случај.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите