.

.

DLBGM Надворешна Батерија Светла Светилка, со Висока Моќ Searchlight, Рачни центарот на Вниманието, Кампување Светлина

DLBGM Надворешна Батерија Светла Светилка, со Висока Моќ Searchlight, Рачни центарот на Вниманието, Кампување

мислење на клиентот:

DEN 9926.40
Достапност
Во достапна форма

1 : Во прилог на USB полнењето, овој производ, исто така, поддржува рака-извит енергија, па вие не мора да се грижите за батеријата кога на отворено. 2 : Овој производ поддржува излезна моќ и може да наплаќаат мобилни телефони. 3 : Користење на IP-4 водоотпорен материјал, може да се користи нормално во дождливите денови. 4 : Увезени LED светилка монистра, супер светлина, на зрачењето на далечина може да достигне 400 метри. 5 : На црвени и бели светла на двете страни може да го осветлите опсег од 30 квадратни метри. 1 : Во прилог на USB полнењето, овој производ, исто така, поддржува рака-извит енергија, па вие не мора да се грижите за батеријата кога на отворено.2 : Овој производ поддржува излезна моќ и може да наплаќаат мобилни телефони.3 : Користење на IP-4 водоотпорен материјал, може да се користи нормално во дождливите денови.4 : Увезени LED светилка монистра, супер светлина, на зрачењето на далечина може да достигне 400 meters5 : На црвени и бели светла на двете страни може да го осветлите опсег од 30 квадратни метри.Производ тежина : 515 grams Material : ABS+Алуминиумски Alloy Product големина : 9cm*20cm*14cm Brightness : 3500 lumens Battery капацитет : 4500m Ah Charging метод : Micro USB charging Side бела светлина : 36 светла LED lights Side црвено светло : 10 светла LED lights The пакет содржи : 1 x searchlight1 x рамо strap1 x USB полнење cable1 x certificate Notice : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 2-3% грешка.Пред да конкурираат, бидете сигурни дека ќе не ми пречи.2. Бојата може да се разликува поради различни монитори, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.Професионални нуркање светло : Подводни ноќно нуркање со силна светлина осветлување, на длабочина од 80 метри, L2 фитил, бескрајно променлива светлина。.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите