.

.

FXZMG 1 Сет Луксузни 292323cm Пластични Транспарентен Хрчак Кафез Вила Патување Куќа Преносни Сметководствена Мали Миленичиња Превозникот Забавен Парк

FXZMG 1 Сет Луксузни 292323cm Пластични Транспарентен Хрчак Кафез Вила Патување Куќа Преносни Сметководствена

мислење на клиентот:

DEN 3200.88
Достапност
Во достапна форма

Мала, но силна, мулти-функционални и целосно опремени кафез го прави вашиот hamester можат да јадат, да пијат, да се живее и да игра во овој кафез.Нетоксични пластични материјали, транспарентен бела, можете да тесно види вашите миленици дејствува симпатична јадење држава.Вакум шише за вода и 11cm вежба тркала се прилагодено дизајн за мали hameters.На дише кафез дизајн, анти-лизгање рачка, направи да се чувствувате ги убеди да ја користите.Можете да го носат овој кафез со вашиот хрчак до било каде сакате да одите, одат на пикник со пријателите или патување надвор итн.Features Small но силна, мулти-функционални и целосно опремени кафез го прави вашиот hamester можат да јадат, да пијат, да се живее и да игра во овој кафез.Нетоксични пластични материјали, транспарентен бела, можете да тесно види вашите миленици дејствува симпатична јадење држава.Вакум шише за вода и 11cm вежба тркала се прилагодено дизајн за мали hameters.На дише кафез дизајн, анти-лизгање рачка, направи да се чувствувате ги убеди да ја користите.Можете да го носат овој кафез со вашиот хрчак до било каде сакате да одите, одат на пикник со пријателите или патување надвор итн.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Material : Plastic Color : Сина , Зелена , Розова , Yellow Size : 29*23*23cm Weight : 562g Note : 1. Ве молиме овозможи 0~1 инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.Пакет Including1 * Хрчак Cage Package вклучува : 1*мачки гнездо.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите