.

.

X-cosrack Перење Забавува Sorter - не ' Рѓосувачки Челик X-Рамка Кошница со 3 Дел, Дебел Памук & Лен, Мрежа Пакет Џеб со Рачки за Дома, Расклопна, Сива

X-cosrack Перење Забавува Sorter - не ' Рѓосувачки Челик X-Рамка Кошница со 3 Дел, Дебел Памук & Лен, Мрежа

мислење на клиентот:

DEN 959.76
Достапност
Во достапна форма

Памук & Лен.Увезени. ✅[СТАБИЛНА НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК X-РАМКА] : Со делукс нерѓосувачки челик материјал, тоа е постабилна од Алуминиум перење sorter. ✅[Надградба Дизајн] : L27.5"x W17" x H23.5", Нова надградба на дизајнот, постабилна отколку повеќето перење кантите на пазарот.доволно семејството перење потреби во Лето, на Пролет и на Есен, сите вашата облека ќе се вклопуваат уредно во оваа складирање перење забавува sorter.тројна sorter ви овозможува да посебна облека со боја светло до темно. ✅[ДЕБЕЛ ПАМУК & ЛЕН] : Водоотпорен дебели и добар квалитет памук и лен материјал, не е лесно да се брчка, совршен за заштита од прашина молци, влажни и mildew.Лесно да се чисти.mesh drawstring врвот со заклучување затворач ви помага куп алишта и транспорт тоа без да се намалува. ✅[Количка & Монтажни] : Количка со рачка за лесно складирање, кеси се монтажни со магија налепница. ✅[Применува Насекаде] : како перална, училиште, спална соба, бања, плакар, балкон, дневна соба, совршена за семејството,стан,колеџ.Отстранлив торба рачки за лесен пристап и торба за перење.Димензии (Вкупно) : 27.5 инчи (L) x 17 инчи (W) x 23.5 инчи (H).Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик, Памук, Лен.Се Користи За : Сортирање Алишта.Карактеристики : Расклопна, тешки, отстранлив лагер.Собранието Детали : Возрасни собранието бара, нема алатки потребни.Тоа е unhealthful за вас да се фрли на креветот или во плакарот.Можеби, овој Пренослив Три Решетки Перење Кошница е совршен за вас.Таа е направена од високо квалитетни материјали, цврсти и издржливи.Тоа ќе работи совршено за вас.Тоа карактеристики компактен и убави дизајн.Три решетки дизајн со кој се обезбедува повеќе простор за да ги чувате валкана облека.Тоа е главно се користи за да се одржи валкана облека, играчки и дребулии.Она што ние обезбеди за вас е најдобриот една.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите