.

.

Првиот Работ 1550-BBT Патеката за Заклучување на Тактички Ловец Виткање Крупни Танг Лов Ножеви

Првиот Работ 1550-BBT Патеката за Заклучување на Тактички Ловец Виткање Крупни Танг Лов Ножеви

мислење на клиентот:

DEN 228.24
Достапност
Во достапна форма

Патеката За Заклучување На Ултра Силен Механизам За Заклучување (Патент).Elm секира нерѓосувачки челик сечилото .132 инчи дебела/60-61 час.Рамен терен капка точка стил ножеви.Груба текстура црна, тен или OD зелена G-10 рачки.Нерѓосувачки челик сврзувачки елементи.Првиот Работ Патеката за Заклучување на Тактички Ловец Преклопен Нож е прецизност, без глупости нож со палецот студ една рака отворање и е идеален за лов и секојдневен носат.Намалувањето точка сечилото доаѓа со обична edge или делумно serrated.На ножеви се опремени со исклучително силна Првиот Работ Песна Кодот за Заклучување Механизам (патент).Патеката за Заклучување овозможува брзо и безбедно една рака отворање и затворање на преклопен нож со интересна леснотија.Првиот Работ Преклопен Нож ножеви се направени со ELMAX Челик, супериорен сечилото челик со исклучително висока отпорност на абење, супериорен отпорност на корозија, висока compressive strength, и одличен димензионална стабилност што го задржува големина и форма под тешки употреба.Рачките се изградени на G-10 материјал кој е исклучително силна, отпорна на влага и високо отпорни на топлина.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите