.

.

JYHH Украси Нордиските Стил на Мала Мачка Одговараат Животните Креативни Дома Мебел Минималистички Модерна Вино Додатоци Украси Украси Десктоп Декорација

JYHH Украси Нордиските Стил на Мала Мачка Одговараат Животните Креативни Дома Мебел Минималистички Модерна Вино

мислење на клиентот:

DEN 3445.92
Достапност
Во достапна форма

Одржување Совети - Избришете со мека, влажна крпа.Дали не користете абразивни средства за чистење решенија и растворувачи за чистење.Тоа мешавини и со домашната средина и се додава на различни пејзаж.на декоративен ефект е многу силна.Транспорт време е 12-25 дена, ве молиме да бидете трпеливи, ви благодариме за вашето разбирање.Погоден за барови, кафулиња, тематски хотели, ресторани, дома декорација, фотографија реквизити, продавница windows, итн., погоден за различни стилови и сцени.Големина : мачиња : 7.5 * 10СМ; во кат : 11 * 19 CM; големи мачки : 13.5 * 22 CM.Големина : мачиња : 7.5 * 10СМ; во кат : 11 * 19 CM; големи мачки : 13.5 * 22 CM.Материјал : Избраниот висок квалитет смола материјал.Производ Процес : сликарство.Стил : Модерна / меша и натпревар.Производен Метод : чиста рака-полиран производство.Нишало виси форма : украси.Моделирање : животни.Категорија : мачка.Примена : хотели, канцеларии, продажни канцеларии, дома.(Доколку имате било какви прашања обратете се до нас и ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите