.

.

12 / 30cm авто-тајмерот за да се пополни светлина (изградена-во телефонот клип), интегрирана 360 ° ротирачки прстен светлина, 3-боја stepless затемнување LED светло, стигнале ро

12 / 30cm авто-тајмерот за да се пополни светлина (изградена-во телефонот клип), интегрирана 360 ° ротирачки

мислење на клиентот:

DEN 3447.12
Достапност
Во достапна форма

Три боја температури за да може да биде вклучен произволно, може да се прилагоди според различни средини, за да се постигне најдобар снимање ефект, од 3300k да 6000k, бесконечна светлина прилагодување.Протезата е дизајниран со телескопски стап, а висината на 50cm ~ 70cm може да се прилагоди слободно; црево на мобилен телефон клип може да биде свиткан и прилагодени на волја, и мобилен телефон клип може да се користи како заградата за повеќето паметни телефони;.Се состои од 96 голема светилка монистра, обезбедување на мека, светла за осветлување затворање на природна светлина може да се користи за долго време; на пополнување светлина усвојува нов дизајн на 360 ° на ротација.Може да се користи со повеќето уреди кои поддржуваат USB портови, опремени со телефон клип за одредување на мобилни телефони, погоден за во живо или шминка.Широко се користи за многу цели во живо, Facebook, Twitter, You Tube, selfies, видео разговор, осветлување, итн., лесен и пренослив, е добар помошник за фотографија.Интегрирани LED прстен светлина со телефонска застане е многу погодна за снимање на видео, real-time streaming media, времето на разговор, итн.Новиот дизајн на пополнување светлина ротација може да се управува со една рака, и стабилност е посилна.Направени со 96 светлата монистра, тоа може да се користи за долго време, не е лесно да се изгори надвор, и има долг живот.Модел : 12 инчен прстен light Material : ABS + PCOuter дијаметар / внатрешен дијаметар : 30cm / 26cm Number на LED светла : 96 Color температура : 3300-6000 KLumens : 2800 LMInput напон : DC 5 VUSBColour : Black Power : 10 WPacking листата : прстен пополнете светлината * 1.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите