.

.

Лента Логика Хартиена Трака Фармацевт Замена Шише, Бела

Лента Логика Хартиена Трака Фармацевт Замена Шише, Бела

мислење на клиентот:

DEN 1201.68
Достапност
Во достапна форма

Moistens и сече лента со еден допир.Укина должини до 46"" во износ од 2.5 метри во секунда.Префрлете се зголемува должини намален 2"за".Шише за вода капацитет 45 мл.Лента Логика замена шише.Moistens и сече лента со еден допир.Укина должини до 46 инчи инчен во износ од 2.5 метри во секунда.Префрлете се зголемува должини намален 2"за".шише за вода капацитет 45 мл.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите