.

.

3M (09019) Морски Метал Реставратор и полски 09019, 18 мл Паста, 6 по случај [Сте купување на Мин цел количество која е 6 EACHS]

3M (09019) Морски Метал Реставратор и полски 09019, 18 мл Паста, 6 по случај [Сте купување на Мин цел количество

мислење на клиентот:

DEN 3959.76
Достапност
Во достапна форма

Метал реставратор отстранува ' рѓа и корозија.Формула менува ефекти на оксидација.Полски носи на lustrous сјај.Се препорачува за нерѓосувачки челик, месинг, бронза, бакар, хром и алуминиум.Ја обновува и полирање на нерѓосувачки челик, месинг, бронза, бакар, хром, алуминиум и други морски метали со отстранување на површината рѓа, оксидација отпорни на корозија и оцрни.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите