.

.

KONMAY 100 Метри 1.5 mm 20 Бои Круг Накит Вистинска Кожа Мозок, Кожа String за Изработката, Плетење

KONMAY 100 Метри 1.5 mm 20 Бои Круг Накит Вистинска Кожа Мозок, Кожа String за Изработката, Плетење

мислење на клиентот:

DEN 698.40
Достапност
Во достапна форма

100% cowhide кожа кабелот/лента.Бои ќе бидат испратени како што се 20 различни бои на случајно, постојат речиси 25 различни бои на располагање, вклучуваат бои, кои не се прикажуваат во слики.Количина : 100 јарди во вкупно, секоја боја во 5 метри.Ве молиме имајте во предвид дека големината на секоја боја може да се 0.1 mm помалку или повеќе, зависи од обложување, материјал на секоја боја.Одлично за накит правење на резерви, занаети, шиење, плетење, beading итн.Материјал : 100% cowhide кожа Димензии : 1.5 мм, ве молиме имајте во предвид дека големината на секоја боја може да има 0.1 mm помалку или повеќе, што зависи од слој или суровина.Боја : секој пакет ќе вклучуваат 20 случајно бои, ве Молиме, имајте предвид дека бои ќе добиете може да не се покаже во picturess.Клиенти не може да се избере бои, сите пакети се случајно се меша Количина : 100 метри, секоја боја во 5 метри Тоа е одлично за накит правење на резерви, ѓердан ѓердан, нараквица, обетки, сон catcher, и eyeglass string одлуки, DIY кожа занаети, алкохол, шиење, Kumihimo плетење, beading, декорирање, и завиткување или сл.Ве молиме имајте во предвид дека оваа големина на кожа кабелот не е многу силен, тој може да не се соодветни за некои проекти, како виси на тешки приврзоци.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите