.

.

Andreu Играчки Andreu Toys011816 Dantoy Количка, 26.5 x 66 x 25 см

Andreu Играчки Andreu Toys011816 Dantoy Количка, 26.5 x 66 x 25 см

мислење на клиентот:

DEN 619.68
Достапност
Во достапна форма

Фантастични количка.Вклучува поддршка за лопата и гребло.Се препорачува за 2 години и над возраста на детето.Andreu Играчки Dantoy фантастична количка играчка вклучува поддршка за лопата и гребло.Се препорачува за 2 години и над возраста на детето.Тоа е други карактеристики се движечки, имагинација и на отворено.Мерки 26.5 см должина од 66 см ширина од 25 см висина.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите