.

.

LMEILI Континуирано Прилагодливи Шприц Пет Брзини 1-5ML Полу-Автоматска Ветеринарна Вакцина Шприц кои се Користат во земјоделството и Сточарство со Одгледување на Цен?

LMEILI Континуирано Прилагодливи Шприц Пет Брзини 1-5ML Полу-Автоматска Ветеринарна Вакцина Шприц кои се Користат

мислење на клиентот:

DEN 2008.80
Достапност
Во достапна форма

50МЛ континуирано прилагодливи шприц, во прилог на животните инокулација, овој производ, исто така може да се користи за да се пополни медицина.Комплетен прибор за да се задоволат вашите разни инјектирање потреби.На Луер заклучување спречува тоа од испаѓање, и постои опрема во внатрешноста на игла интерфејс за да ја заклучите игла цврсто за да се спречи игла од паѓање.Анти-backflow уредот е вклучен внатре да се изолира од надвор на воздух, така што течни медицина може да биде потполно се апсорбира.Удобно рака чувствуваат, ергономски дизајн, лесен за употреба, не се лизга, не се лизга се справи со не е лесно да се користи.Удобен и труд-заштеда на работа, тоа е добар помошник.Висока прецизност намалена доза, прилагодлив доза, може лесно да се измери доза сакате, не-токсични и безопасно, круг главата, не е лесно да се нула, не се плаши од животинско гризнувања.Висок хранење ефикасност, погоден за превенција и контрола на голем број на добиток и живина болести, може да се користи повеќе пати, без технички пречки, е незаменлив производ за одгледување на животните основи и фарми. 【Производ Коефициент】 име на Производ : континуирано Прилагодливи шприц Производ тежина : полимерни материјали спецификација на Производот : 50МЛ (1-5 ML) Производ големина : 24 CM Производ тежина : 0.6 KG Применливи предмети : пилешко, goose, свињи, овци, крава, коњ, патка Забелешка : 1. Поради различна осветленост и прилагодувања за екранот, бојата на производот може да биде малку поинаков од слика 2. Како прирачник за мерење се различни, ве молиме оставете мала големина разлика Ние сме посветени на обезбедување на клиенти со високо квалитетни производи и најдобар шопинг искуство.Ако имате било какви прашања, ве молиме оставете порака и ние и ветуваме да ви одговори во рок од 24 часа.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите