.

.

YANGQI yaoqijie 25Pcs M3/M4/М5/M6/M7/М8/M10/М12/М14 Тема Поправка Вметнете Комплет Оштетени Теми Враќање на Алатки Жица Завртка Ракав Поправка Внесува Траен (Навој Дијаметар : M5)

YANGQI yaoqijie 25Pcs M3/M4/М5/M6/M7/М8/M10/М12/М14 Тема Поправка Вметнете Комплет Оштетени Теми Враќање на

мислење на клиентот:

DEN 706.56
Достапност
Во достапна форма

1. Одличен избор за враќање на оштетени теми каде и челик, железо, алуминиум и метални нишки се лупено исклучување, прекрстени или оштетени. 2. Ова е функционална за полнење и обезбедува многу поефикасно поправка отколку повеќето други алтернативи. 3. Погоден за обработка на заеднички челик материјали и обоени легури, слепи дупка обработка. 4. Направен од висок квалитет на метал материјал, издржлив и долг животен век. 5. Практична M3/M4/М5/M6/M7/М8/M10/М12/М14 тема поправка комплет, погоден за различни типови на машини за обработка. 25 Pcs M3/M4/М5/M6/M7/М8/M10/М12/М14 Тема Поправка Вметнете Комплет со Транспарентна Пластична Кутија за Обработка Machinery Feature : 1. Одличен избор за враќање на оштетени теми каде и челик, железо, алуминиум и метални нишки се лупено исклучување, прекрстени или оштетени.2. Ова е функционална за полнење и обезбедува многу поефикасно поправка отколку повеќето други алтернативи.3. Погоден за обработка на заеднички челик материјали и обоени легури, слепи дупка обработка.4. Направен од висок квалитет на метал материјал, издржлив и долг животен век.5. Практична M3/M4/М5/M6/M7/М8/M10/М12/М14 тема поправка комплет, погоден за различни типови на машини за обработка.6. Доаѓа со проѕирна пластична кутија на лесен за складирање и за носење, погодно за поправка работа употреба.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Од Типот : Тема Поправка Kit Material : Metal Box Материјал : Транспарентна Plastic Color : Како Слика Shown Weight : Прибл. 61g-727g Applicable Видови : Обичен челик жица завртка ракав, self-locking type Specification : M3/M4/М5/M6/M7/М8/M10/М12/M14 Scope на Примена : Погоден за општи челик материјали и обоени легури, слепи дупка обработка, погодна за разни видови на обработка machinery Assembling процесот на челик жица завртка socket Process Пат На : (1) за Дупчење (2) Прислушување (3) Инспекциски надзор (4) Собранието (5) De-ракување (6) Inspection Package Листа : 1 x Wrench1 x Breaker1 x Завртка Tap1 x Вежба Bit1 x Хексадецимален Штекер wrench20 x Тема Insert Welcome да дом на You Miao, ве молиме слободно да се купи.

Клучни карактеристики

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Thread Repair Kit
Material:
Metal
Box Material:
Transparent Plastic
Color:
As Picture Shown
Weight:
Approx. 61g-727g
Applicable Types:
Ordinary steel wire screw sleeve, self-locking type
Specification:
M3/M4/M5/M6/M7/M8/M10/M12/M14
Scope of Application:
Suitable for general steel materials and non-ferrous alloys, blind hole processing, suitable for various types of processing machinery
Assembling process of steel wire screw socket :
Process Route:
(1) Drilling (2) Tapping (3) Inspection (4) Assembly (5) De-handling (6) Inspection
Package List:
1 x Wrench :
1 x Breaker :
1 x Screw Tap :
1 x Drill Bit :
1 x Hex Socket wrench :
20 x Thread Insert :
Welcome to the home of YouMiao, please feel free to buy. :

Им се допаѓа и на купувачите