.

.

TERRA-SJ ОБЛЕКА Мода Лицето Маска за Лице Опфаќа - Платно за Лице Маска Перат - Обновливи Лицето Маска - Посебни Сребрени Јони Материјал

TERRA-SJ ОБЛЕКА Мода Лицето Маска за Лице Опфаќа - Платно за Лице Маска Перат - Обновливи Лицето Маска - Посебни

мислење на клиентот:

DEN 456.00
Достапност
Во достапна форма

ЗАШТИТНО ЛИЦЕ МАСКА : Нашата лице маска ткаенини се направени со специјален материјал со сребрени јони се меша во влакно за екстра заштита во споредба со други ткаенини маски или евтини neoprene лицето маска.МИЕ ЛИЦЕТО МАСКА : Крпа маски за носот и устата перат, обновливи и удобно EARLOOP МАСКА - Супер меки earloop елиминира притисок врз увото на целиот ден удобност.ОБНОВЛИВИ МАСКИ : маски за Лице обновливи и перат ткаенина лицето маска Мие лицето маски, кои се идеални филтер маска за употреба како прашина маска - полен mask - маска за загадувањето на воздухот.НЕ МЕДИЦИНСКО ЛИЦЕ МАСКА : се Биде општествено одговорен и употреба на нашите високо квалитетни лицето маска за Обновливи и Перат крпа маска наместо тоа, Оваа маска не е наменет за медицинска употреба, и не е докажано да се намали пренесувањето на болеста.СПОРТ МАСКА : Идеален устата маска да се користи како работи маска -велосипедизам маска - јава маска Многу повеќе стилски од еден грозен bandana лицето маска.Направен од висок квалитет на двоен слој 93% полиестер, 7% Полиуретан специјален материјал со сребрени јони се меша во влакна за безбедно и ефикасно спречување прашина, фини честички и полен од воздухот од внесувањето на носот и устата.Супер меки earloop елиминира притисок врз увото.Дише, трајни, кул и удобно.Маски се перат, еднократно, и може да се здипли за лесно носење.Одлично за возење, спорт, трчање, пешачење, качување, одење, одржување на лицето и устата подалеку од чад, честички и штетни материи.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите