.

.

XLY Излез Една Фаза РБС Цврста Состојба Реле XRE-4825DA 3-32V DC 24-480V AC 25A

XLY Излез Една Фаза РБС Цврста Состојба Реле XRE-4825DA 3-32V DC 24-480V AC 25A

мислење на клиентот:

DEN 239.76
Достапност
Во достапна форма

Име на производ : цврста состојба реле; модел бр. : xre-4825da.Тековната излез Напон : 24-480vac.Контрола на Напон : 3-32vdc; монтажа дупка со дијаметар : 4.5 мм/0.18".Вкупната големина (приближно) : 58 x 45 x 32-милиметри/2.3" x 1.8" x 1.26" (l*w*h); материјал : метал, пластика, електронски делови.Пакет Содржина : 1 x цврста состојба реле.Модел Бр. : XRE-4825 DA Струја : 25 A Фрекфенција : 50/60 Hz Излез Напон : 24-480 VAC Текст Контрола Напон : 3-32 V DC Една Фаза Цврста Состојба Реле со LED индикатор.Тоа е, мора да компонента за температура контролер, грејач, мала рерна и повеќе.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите