.

.

TEHAUX 150pcs Нерѓосувачки Челик Делови Snap Прстени C - клип Вратило Snap Прстени Задржување на Прстените

TEHAUX 150pcs Нерѓосувачки Челик Делови Snap Прстени C - клип Вратило Snap Прстени Задржување на Прстените

мислење на клиентот:

DEN 453.36
Достапност
Во достапна форма

Постои фиксација во средината на задржување прстен, кој може да се во други делови на окно се движат.Висок - квалитет, сигурен tools да се исполнат повеќе потреби.Таа има одличен анти - ' рѓа перформанси во вода апликација, погодна за внатрешна и надворешна употреба.Тие се добри snap прстени за да го замените стариот или скршени оние.Задебелена нерѓосувачки челик, не е лесно да се деформира, носат - отпорни, и rustproof.Опис на Овие areshaft snap прстени, изработени од нерѓосувачки челик материјал, отпорни на абење и анти-.Тие се користат за одредување на машински делови, не тресат, не се лизга, стабилна и цврсто.Еден пакет содржи 150 парчиња прстени, доволно за секојдневна употреба.Карактеристики - Боја : Сребро.- Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик.- Големина : About2. 7x0. 2x0. 12cm/1. 06x0. 08x0. 05 инч.- Таа има одличен анти - ' рѓа перформанси во вода апликација, погодна за внатрешна и надворешна употреба.- Постои фиксација во средината на задржување прстен, кој може да се во други делови на вратило од движење.- Задебелена нерѓосувачки челик, не е лесно да се деформира, носат - отпорни, и rustproof.- Висок - квалитет, сигурен tools да се исполнат повеќе потреби.- Тие се добри snap прстени за да го замените стариот или скршени оние.Пакет Including150 x snap прстени.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите