.

.

Kipling Слобода Молив Случај

Kipling Слобода Молив Случај

мислење на клиентот:

DEN 488.40
Достапност
Во достапна форма

најлон.Увезени.Отпорен На Вода 420 Denier Најлон.Издржливи zippered влез во главната преграда.Kipling логото на предната торбичка.Рака мие со сапун и вода.Увезени.Триаголник најлон случај карактеристики на доволно главната преграда и врвот zip затворање да се задржи вашиот пенкала, моливи, и highlighters безбеден.Вклучува марка Kipling појавување на кожен мајмун копче прстен!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите