.

.

GoPro HERO4 Сесија (Водоотпорен Камера 8MP)

GoPro HERO4 Сесија (Водоотпорен Камера 8MP)

мислење на клиентот:

DEN 2663.76
Достапност
Во достапна форма

Најмалите, најлесниот со вграден Wi-Fi и Bluetooth,Hi Light Тагот ви овозможува да обележите клучни моменти, при снимање или репродуцирање назад видео.Издржливи и водоотпорен до 33 стапки (10 метри), не домување е потребно.Лесно едно копче за контрола, моќ и снимајте видео клипови или фотографии со еден притиснете.Професионални и квалитетни до 1440p30, 1080p60 и 720p100 видео. 8 MP фотографии со 12 fps Пукна.Опис на производот HERO4 Сесија пакети моќта на Go Pro во нашата најмалите, најлесниот, најзгодно камера уште.Својот солиден, водоотпорен дизајн ја елиминира потребата за посебна домување, додека на едно копче сили на камерата и почнува снимањето автоматски.Со 1080p60 видео и 8 MP фотографии, HERO4 Сесија испорачува професионален квалитет на сликата, кој има направено Go Pro познати.Сет Содржи : Go Pro HERO4 Сесија Во Рамки на HERO4 Сесија Криви Лепило Mount Flat Лепило Mount Ball Заеднички Монтажа Buckle Mounting Токи и Hardware USB Cable Limited 1 Година Гаранција HERO4 Сесија пакети моќта на Go Pro во нашата најмалите, најлесниот, најзгодно камера уште—кој има солиден и водоотпорен дизајн, лесно едно-копче за контрола, 1080p60 видео и 8 MP фотографии. 50% помали и 40% полесен од други HERO4 камери, HERO4 Сесија е најмногу погоден за носене и mountable Go Pro некогаш.Со елегантни, хармоничен дизајн, нејзините дома насекаде—од сурфање на снегот да виси со пријатели.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите