.

.

amFilm OneTouch Стакло Екран Заштитник Компатибилен за iPhone 12 Мини (5.4, 2020) (2 Парчиња)

amFilm OneTouch Стакло Екран Заштитник Компатибилен за iPhone 12 Мини (5.4, 2020) (2 Парчиња)

мислење на клиентот:

DEN 239.76
Достапност
Во достапна форма

Важно!На 11/19/2020 Apple го објави IOS ажурирање дека ќе се врати чувствителност на косата.Ова ќе го поправат прашања што купувачите пред да 11/19 се соочува со чувствителност.Воведување на am Film One Touch Екран Заштитници - Овој екран заштитник доаѓа пре-во прилог на нашите One Touch апликатори, гарантирање совршен усогласување на секоја апликација.Едноставно поставете го садот на телефонот и screen protector detaches и е совршено место!.Ултра тенок-0.33 mm дебелината е сигурен и цврст, и ветува целосна компатибилност со екран осетлив на допир чувствителност.Многу издржливи, и отпорен на гребење - површинска цврстина 9 H и прелиена со oleophobic слој за да се намали отпечатоци од прсти.Вклучува : 2 One Touch Стакло Екран Заштитници & Applicators, Влажни Брише, Лесна Инсталација Користете Водич, Прашина Отстранување Налепници.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите