.

.

180pcs± Сребро Spacer Монистра - 100g Тибетската Антички Сребрена Боја Метал Монистра Мали Лабава Spacer Монистра со Radom Стилови за Накит Одлуки DIY Шарм Нараквици

180pcs± Сребро Spacer Монистра - 100g Тибетската Антички Сребрена Боја Метал Монистра Мали Лабава Spacer Монистра

мислење на клиентот:

DEN 215.76
Достапност
Во достапна форма

[Избрани Големина] : Од 0.16 да 0.39 во дијаметар, што е доволно големина spacer монистра за вас да се избере. [Добар Материјал] : Цинк Тибетански алуминиум , олово слободни, кадмиум слободни и nickle слободни во античкиот сребрена боја, убаво метал spacer монистра да се создаде ретро и гроздобер стил на вашиот накит одлуки. [Накит Одлуки] : Одговара на нив во чекор со вашите омилени разлика од монистра за обетки или да ги користите како соодветен пар на spacer монистра во beaded ѓердан. [Value Pack] : Постојат околу 180pcs± тибетската монистра за нараквици одлуки и накит одлуки. [Употреба] : ги Стави во комбинација со слаб монистра бесплатно во вашиот омилен ѓердан, бразлетна и накит одлуки.Овој дел мушка изолација е доволно да се направи DIY нараквица.Answer : ___________________________ Note : стил и квантитетот е radom. 180pcs± Сребро Spacer Монистра - 100g Мали Тибетански Антички Сребрена Боја Метал Монистра Лабава Spacer Монистра Radom Стилови за Накит Одлуки DIY Шарм Нараквици Карактеристики : Тибетската Среброто е сребрена боја алуминиумски обично се состои од цинк, калај и бакар Материјал : Алуминиум Боја : Антички сребрен Големина : Како на сликата покажува Тежина : 100 грама Стил : Тибетската изолација стил стилот е во врска со различни простори се меша и количината е radom околу 180± Употреба : Овие spacer монистра може да се користи за вашиот накит ,ѓердани ,пол итн.Answer : ___________________________ Note : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме да се разбере. 2. Стилот и квантитетот е radom се одликува со губење на 100g, па количина може помалку од 200pcs.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите