.

.

CCTVMTST 4pcs 300мм 2020 Црна Т Слот Алуминиумски Профил Европскиот Стандард Елоксирани Линеарна Железнички Водич Рамка за DIY, 3D Принтер и CNC Машина

CCTVMTST 4pcs 300мм 2020 Црна Т Слот Алуминиумски Профил Европскиот Стандард Елоксирани Линеарна Железнички

мислење на клиентот:

DEN 407.76
Достапност
Во достапна форма

Материјал : Европскиот стандард 6063-T5 алуминиумски профил.Големина : 20mm x 20mm x 300мм(11.8 инчен), 4 PCS.Алуминиумски профил истиснување производи може да бидат поправени од страна на 4 жлебови.Компатибилен со сите 20 серија додатоци како М3, М4, М5 Т ореви, и макара тркала.Идеален за 3 D печатач, CNC, DIY проект, ласери, гравирање машина, workbenches, стои, мебел, фитнес опрема.Висока јачина на Европскиот стандард алуминиумски профил, површината е елоксирани, отпорност на корозија, висока јачина, убава и модерен Широко се применуваат во CNC, DIY проект, ласери, гравирање машина, автоматизација опрема, стои, мебел, фитнес опрема, прецизност принтери, автоматска машина за сечење.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите