.

.

Карбид Алатка Карбид Сечилото CCMT060204 СМ IC907 Внатрешни Вртење Алатка CCMT 060204 ЦПУ Струг Делови Алатка за Претворање на Ножот (Агол : CCMT060204 СМ IC907, Вметнете Ширина(mm) : 10PCS(1b

Карбид Алатка Карбид Сечилото CCMT060204 СМ IC907 Внатрешни Вртење Алатка CCMT 060204 ЦПУ Струг Делови Алатка

мислење на клиентот:

DEN 811.92
Достапност
Во достапна форма

Погоден за страна мелничката, на крајот мелничката, а по завршувањето на леано железо и титаниум.Висока контрола сила, силна отпорност, очигледно брзината предност во голем средување и обработка.Одржување на тесни tolerances, сигурен перформанси.Практичен и различни обработка средини, дури и во многу валкани средини како што се леано железо имаат добри карактеристики.Додатоци имаат добар ригидност и долг работен век, со што се намалува на корисникот алатка цена.Остри и издржлив, лесен чип отстранување, и понатамошно подобрување обработка ефикасност.Висока контрола сила, силна отпорност, очигледно брзината предност во голем средување и processing Maintain тесни tolerances, сигурен performance Practical и различни обработка средини, дури и во многу валкани средини како што се леано железо имаат добри characteristics The додатоци имаат добар ригидност и долг работен век, со што се намалува на корисникот алатка цена.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите