.

.

Вода-Отвратителен Ткаенина Туш Завеса или Лагер со 9 Корисна Мрежа Џебови, Премија Дебела Крпа & Нетранспарентно, Перат, 71 x 72 инчи, ' Рѓа Доказ Grommets, Бела

Вода-Отвратителен Ткаенина Туш Завеса или Лагер со 9 Корисна Мрежа Џебови, Премија Дебела Крпа & Нетранспарентно,

мислење на клиентот:

DEN 420.00
Достапност
Во достапна форма

100% Полиестер. 100% Полиестер платно дизајниран е дебела & мека на допир и се погодни за машина за миење. 71 ширина x 72 висина инчи, стандардна големина на располагање за било када. 12 рѓа отпорни метал grommets лесно за бесење и одговара за било декоративни куки.Девет корисна мрежа џебови може да се користи за tidying и да го зголеми чување вашата бања додатоци.Водоотпорен третман на води завеса новак и чиста.Најдете добро место за вашата туширање додатоци, и да ги организираат како магија.Практичен и функционален туш завеса лагер со мрежа џебови позади вашата очекува.Еве ја.Мерење : 71" W x 72"L стандардна големина.Повеќе опции : 36 X72"/47 X64"/48 X72"/54 X78"/60 X72"/71 X66"/71 X84"/71 X96".Не куките или прстени вклучени.Практично и Функционално : *Лесно да се инсталира и да се откажам. *12 рѓа доказ метал grommets. *Свртена внатре за употреба, лесно да се постигне во туш.Или свртени надвор, погодно за чување на работи.Машина перат.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите