.

.

Bartnelli Пеглање на Одборот ги Опфаќа Мулти Обложени Одлична за Сите Поголеми Големина Пеглање Одбор До 19 51 се Вклопува Модел 1105 и 1118 (White & Црна)

Bartnelli Пеглање на Одборот ги Опфаќа Мулти Обложени Одлична за Сите Поголеми Големина Пеглање Одбор До 19

мислење на клиентот:

DEN 347.76
Достапност
Во достапна форма

Дајте му на вашиот пеглање одбор нов изглед; горат отпорни капак и пораби во заштитна подлога.ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА И ЛЕСНО да се ПРИЛАГОДЕНИ ДА одговараат ПОШИРОКАТА ОДБОРИ : 23-инчен x 55-инчен корица вклопува Дури и големите големина пеглање одбори и на elasticized рабови и Велкро ремени даде обичај се вклопуваат.ЕКСКЛУЗИВНО ТКАЕНИНА ДИЗАЈН СО ДАРЕЖЛИВ, СУПЕР ДЕБЕЛА БАЛАСТ Дека Има и се Одразува на Топлина за да се НАМАЛИ ВАШИОТ ПЕГЛАЊЕ ВРЕМЕ НАДОЛУ.ELASTICIZED РАБОВИ И ВЕЛКРО РЕМЕНИ ВИ ДАДЕ сигурен, НЕ се ЛИЗГА ОДГОВАРА : Никогаш не се грижите за вашиот одбор покрие лизгање и напуштање на рабовите изложени.Bartnelli Пеглање на Одборот ги Опфаќа убаво се вклопуваат за вас одбор.Побрзо Пеглање, Полесно Пеглање и Подобро Пеглање Зошто се решат за нешто помалку од полесен начин да се добие пеглање направено со одлични резултати?Вие би можеле наскоро да биде Пеглање Побрзо и Полесно Отколку кога било Досега.На Bartnelli пеглање одбор поклопецот е 100% памук поместена со чувствува за голема пеглање искуство ќе ви помогне да имате на вашиот пеглање не во некоја пократко време Одговара на двете стандардни и голема кола до 19x51 Доаѓа сосема поместена со elasticized drawstring да се вклопи во било одбор.Содржи квалитет дебели чувствува соочи веќе пораби во кој има и е одраз на топлина.Кликнете на додади во кошничка сега да уживаат во фантастично мазна пеглање.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите