.

.

Bheema Fluke 17B F17B Професионални Дигитални Multimeter Мерење Алатка

Bheema Fluke 17B F17B Професионални Дигитални Multimeter Мерење Алатка

мислење на клиентот:

DEN 5999.76
Достапност
Во достапна форма

Пакетот Содржи Еден Оглас Објект.Fluke 17 B+ F17 B+.Професионален Дигитален Multimeter.На Fluke 17 B+ Дигитални Multimeter Е Компактен, Лесен За Употреба Алатки Кои ја Испорача Безбедни, Сигурни Мерења.Производот Е Напојува Батерија Со Дигитален Дисплеј Со 4000 Точки.Тоа Мерки Фреквенција И Температурата На Висока Точност.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите