.

.

2020-21 Donruss Dallas Mavericks Речиси Комплетен Тим Постави Dallas Mavericks (Set) NM/МТ Mavericks

2020-21 Donruss Dallas Mavericks Речиси Комплетен Тим Постави Dallas Mavericks (Set) NM/МТ Mavericks

мислење на клиентот:

DEN 660.00
Достапност
Во достапна форма

Тимот сетови, стартер поставува и многу направи големи подароци за било Dallas Mavericks фан.Картички се вклучени во овој сет ќе се продава за ако се купи одделно.Некои клучни играчи вклучени се : Лука Doncic, Kristaps Porzingis и Dwight Пауел.Оваа 2020-21 Donruss Dallas Mavericks Речиси Комплетен Тим Сет содржи 5 карти, кои се во просек во Близина на Нане/Нане 8 состојба. 100% Задоволство Гаранција за сите купувања.За прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас. 2020-21 Donruss Dallas Mavericks Речиси Комплетен Тим Постави Dallas Mavericks (Set) NM/МТ Mavericks.Оваа 2020-21 Donruss Dallas Mavericks Речиси Комплетен Тим Сет содржи 2020 Donruss Dallas Mavericks картички и ќе го направи совршен подарок за секоја Dallas Mavericks фан.Со преглед на повеќе од 15.000 тим сетови, Деканот на факултетот за Картички има Тим Поставува & Близина на Тимот Поставува само за секој тим, во повеќе услови, за сите спортови, за повеќето големи групи издадени помеѓу 1909 и 2020 година. Оваа речиси комплетен сет содржи 5 картички надвор од можни 6 картички.Ова не е комплетен сет. "Дебитант картички биле исклучени од оваа група, со цел да се задржи цената на поставете разумни."Оваа низа не ги вклучува следните картички : #89 Сетх Кари картички рангирана од страна на Вредност : 2020 Donruss #13 Лука Doncic : 8 - NM/МТ 2020 Donruss #8 Kristaps Porzingis : 8 - NM/МТ 2020 Donruss #30 Dwight Пауел : 8 - NM/МТ 2020 Donruss #79 Dorian Фини-Смит : 8 - NM/МТ 2020 Donruss #90 Тим Hardaway Jr. : 8 - NM/МТ Поставите пад по одделение : Бројот на Картички во Собата 5 Просечна Оцена - Пондерирана според Вредноста 8.00 - NM/МТ Просечен успех - Unweighted 8.00 - NM/МТ Одделение Дефект 8 - NM/МТ 5 Деканот Картички нуди 100% Пари гаранција за Задоволство Гаранција за сите купувања.Само нас контакт во рок од десет дена од датумот на купување и ние ќе рефундирање на вашите пари или, кога е можно, да го замени на картички.SN : ТИМ #5773927.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите