.

.

Деца Јавор Врвот Закачалка - Медиум Кутија од 50

Деца Јавор Врвот Закачалка - Медиум Кутија од 50

мислење на клиентот:

DEN 503.76
Достапност
Во достапна форма

12" на Врвот закачалката е совршена големина за децата облека.Цврст САД Јавор со сатен мат финиш.Станот spacesaving profle.Хром позлатен кука.Медиум кутија од 50 години. 12" цврст САД Јавор децата врвот закачалка, природни сатенски финиш, 3/8" дебела, хром позлатен метална кука, рамен профил.Кутија од 50 години. Комплименти на деца' закачалка со клипови # 58-SC-MAP-S-12/В.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите